Bengt Fransson olja

167489

FRANSSON, Bengt (född 1935): Vid Havet, Mölle, signerad Bengt Fransson, olja på duk, 20x26 cm

Konst, Måleri

Bengt Fransson olja

Budhistorik (14 bud)
613932
1 900
613643
1 800
612714
1 700
613002
1 700
612714
1 600

Slutpris SEK:
1 900
181 EUR, 204 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.