Roland Svensson litografi

167487

SVENSSON, Roland (1928-2003): "Utskärsland, Gillöga", signerad Roland S., färglitografi, 39x62 cm

Roland Svensson litografi

Budhistorik (19 bud)
613624
2 600
613619
2 400
613616
613613
613609
1 900

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.