Carl Johansson oljemålning

167485

JOHANSSON, Carl (1863-1944): Landskap med insjö och roddbåt, olja på pannå, signerad och daterad Carl Johansson 92, olja på duk, 31x57 cm

Krackeleringar, färgbortfall

Konst, Måleri

Carl Johansson oljemålning

Budhistorik (9 bud)
613631
6 800
613629
6 600
613625
6 400
612830
6 200
607713
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.