Roland Svensson litografi

167483

SVENSSON, Roland (1928-2003): "Vinterafton Sillösund", signerad Roland S., daterad 1959, färglitografi, 36,5x47 cm

Roland Svensson litografi

Budhistorik (2 bud)

612564
605779

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.