Spegel förgylld 1900-tal

167469

SPEGEL, förgylld, 1900-tal, krönet dekorerat med fågel och lagerblad, höjd 88, bredd 100 cm

Sprickor och dekorbortfall, ytskador

Speglar

Spegel förgylld 1900-tal

Budhistorik (26 bud)
611430
3 200
611427
611424
2 800
611418
2 600
611412
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.