Bord med stolar England

167457

MATBORD på hjul, med 2 iläggsskivor, STOLAR, 6 st., England, 1900-tal, mahogny, höjd ca 75, utan iläggsskivor 156x100cm, med skivor 265x100 cm

Klädsel med smärre fläckar. Ytskador.

Bord med stolar England

Budhistorik (20 bud)
608056
608055
1 400
608035
1 300
608034
608033

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.