Celso Lagar akvarell

167454

LAGAR, Celso (Spanien 1891-1966): Sittande modell, akvarell, signerad, 22x28 cm

Konst, Måleri

Celso Lagar akvarell

Budhistorik (4 bud)

613494
450
612821
611662
608567

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.