Henri D´anty oljemålning

167450

D'ANTY, Henri (Frankrike 1910-1998): Stad om vinterskrud, signerad d´Anty, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri

Henri D´anty oljemålning

Budhistorik (22 bud)
603933
2 800
607715
2 600
603933
607652
603933
1 700

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.