Roland Svensson färglitografi

167447

SVENSSON, Roland (1910-2003): Vinter i skärgården, signerad Roland S, 305/360, färglitografi, 22,5x46 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
613305
613301
613299
613286
900
613186

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.