André Beaudin olja

167444

BEAUDIN, André (Frankrike 1895-1979): La colonne d´oiseaux, signerad och daterad A. Beaudin -1945, olja på pannå, 36x27 cm
Proveniens: Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

Konst, Måleri

André Beaudin olja

Budhistorik (5 bud)
610168
6 200
602558
6 000
601945
650
601271
601119

Slutpris SEK:
6 200
598 EUR, 680 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.