Roland Svensson färglitografi

167443

SVENSSON, Roland (1910-2003): "Sommarnatt", signerad Roland S, 1 st provtryck, färglitografi, 23x35 cm

Roland Svensson färglitografi

Budhistorik (9 bud)
613765
613766
613765
613760
613754
700

Slutpris SEK:
115 EUR, 135 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.