Matbord Yrjö Kukkapuro "Saturnus"

167438

MATBORD,"Saturnus", Yrjö Kukkapuro, Haimi, Finland, glasfiberförstärkt plast, höjd 71, diameter 122 cm

Slitage, foten med skador

Matbord Yrjö Kukkapuro

Budhistorik (6 bud)
612681
611920
611918
611879
700
606676
550

Slutpris SEK:
116 EUR, 132 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.