Slagbord

167421

SLAGBORD, 1800-tal, bemålat furu, 2 lådor, höjd 76, 117x85 cm, fullt utfällt 220 cm

Slitage, repor

Slagbord

Budhistorik (4 bud)

609787
1 700
605775
1 600
602987
1 300
601197

Slutpris SEK:
1 700
164 EUR, 186 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.