Valerius de Saedeleer färgetsning

167420

DE SAEDELEER, Valerius (1867-1942): "Village sous le neige", stämpelsignerad, 197/250, färgetsning, 51x58 cm

Budhistorik (12 bud)
613559
612713
612711
950
612710
900
612709
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 124 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.