Skålar fat bl a Laholm

167417

SKÅLAR, 3 st, Laholm, lergods, FAT, 4 st, Norway
PROVENIENS: Prins Bertil, Villa Solgården Tylösand

Obetydliga nagg

Keramik/Porslin

Skålar fat bl a Laholm

Budhistorik (5 bud)
608414
650
606376
600
606376
550
601903
500
601903

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.