John-E Franzén olja

167405

FRANZÉN, John-E (född 1942): Kinesisk komposition, signerad och daterad JEF 1962, olja på duk, 70x91 cm

Konst, Måleri

John-E Franzén olja

Budhistorik (58 bud)
613975
23 000
613974
22 000
613969
21 000
613963
20 000
613966
19 500

Slutpris SEK:
23 000
2 220 EUR, 2 521 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.