Färglitografi 1800-tal Stockholm

167402

STOCKHOLM. Stockholm från Saltsjösidan. Kol. litograferad vy. (A. L. Norrmans Boktr. Aktiebolags Lith. Afdel.) ca 1870-tal, 44x72 cm

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Budhistorik (8 bud)
613172
650
613203
600
613172
550
613202
500
613172
450

Slutpris SEK:
650
63 EUR, 71 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.