Litografi 1800-tal Stockholm

167399

STOCKHOLM. Stockholm från Mälaren. Kol. litograferad vy. (P. B . Eklunds förlag / Central-Tryckeriet) ca 1870-tal, 44,5x73 cm

Konst, Grafik, Böcker/Kartor, Planscher/Planschverk

Litografi 1800-tal Stockholm
Budhistorik (26 bud)
613988
2 800
611575
2 600
611575
613985
1 900
611575
1 800

Slutpris SEK:
2 800
270 EUR, 307 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.