Matsalsgrupp gustaviansk stil

167394

MATSALSGRUPP, 5 dlr, gustaviansk stil, bemålad, bestående av; bord, stolar, 4 st, bordets mått höjd 75, diameter 112 cm, 1 iläggsskiva bredd 47 medföljer

Skador, slitage

Matsalsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (16 bud)
610937
2 400
611352
610937
611141
1 900
610937
1 800

Slutpris SEK:
2 400
229 EUR, 258 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.