C M Lundberg blandteknik

167389

LUNDBERG, C.M. (född 1972): Preparation, signerad och daterad CM Lundberg -05, bläck, blyerts och collage på papper, 100x70 cm

Konst, Måleri

C M Lundberg blandteknik

Budhistorik (3 bud)

613147
611907
550
605204

Slutpris SEK:
95 EUR, 107 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.