Soffa Børge Mogensen

167380

SOFFA, Børge Mogensen, Fredricia Stolefabrik, modell 2213, 2-sits, rödbrunt skinn, höjd 72, 158 cm

Slitage, fläckar, skador

Soffa Børge Mogensen

Budhistorik (5 bud)
610566
950
610220
610219
609737
609736

Slutpris SEK:
950
92 EUR, 104 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.