Karl Aspelin oljemålning

167360

ASPELIN, Karl (1857-1932): Landskap i solnedgång, signerad Karl Aspelin, olja på duk, 32,5x47,5 cm

Konst, Måleri

Karl Aspelin oljemålning

Budhistorik (7 bud)
612279
700
606849
650
612277
600
606849
450
612274

Slutpris SEK:
700
68 EUR, 77 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.