Herman Östlund oljemålning

167359

ÖSTERLUND, Herman (1883-1964): Landskap i solnedgång, signerad och daterad Herman Östlund 1938, olja på duk, 53x74 cm

Konst, Måleri

Herman Östlund oljemålning

Budhistorik (2 bud)

612397
610552

Slutpris SEK:
38 EUR, 45 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.