Anders Zorn Sappo

167354

ZORN, Anders (1860-1920): "Sappo", 1917, signerad Zorn, etsning, 20,4x18 cm
Litteratur: Hjert&Hjert 283

Anders Zorn Sappo

Budhistorik (13 bud)
612402
7 600
611019
7 400
611019
6 000
612394
5 800
611019
5 600

Slutpris SEK:
7 600
728 EUR, 855 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.