Byrå spegel 1800-talets slut

167351

BYRÅ, SPEGEL, 1800-talets slut, mahogny, byråns mått höjd 84, 106x54, spegelns mått 132x57 cm

Skador

Möbler, Speglar

Byrå spegel 1800-talets slut

Budhistorik (3 bud)

611261
611192
750
609479

Slutpris SEK:
77 EUR, 90 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.