J Heijer stockholmsmotiv

167342

HEIJER, J (18/1900-tal): "St Meitens gränd", signerad och daterad J Heijer 1912, olja på pannå, 34x42 cm

Konst, Måleri

J Heijer stockholmsmotiv

Budhistorik (7 bud)
612493
600
606413
550
602009
500
603600
450
602009

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.