Motiv med fågel och blommor oljemålning

167341

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Motiv med fågel och blommor, olja på duk, 77x37 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
612324
612322
1 900
607285
1 700
603570
602802

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.