Berndt Wennström oljemålning

167338

WENNSTRÖM, Berndt (född 1945): Hägern, signerad BW 1985, olja på duk bakom glzas, 40x32 cm

Konst, Måleri

Berndt Wennström oljemålning

Budhistorik (14 bud)
611880
2 600
611764
2 400
610289
610289
1 900
610288
1 800

Slutpris SEK:
2 600
249 EUR, 293 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.