Tage Törning oljemålning

167335

TÖRNING, Tage (född 1925): "Trädet", signerad Tage Törning, olja på duk, 50x43 cm, Utställningsetikett medföljer

Konst, Måleri

Tage Törning oljemålning

Budhistorik (23 bud)
612360
5 800
612418
5 600
612360
5 400
612417
5 200
612360
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.