Karmstol Arka

167330

KARMSTOL, "Arka", Yngve Ekström, Sverige 1960-tal, vitmålad

Bruksslitage

Karmstol Arka

Budhistorik (14 bud)
611210
2 600
610967
2 400
611166
610967
611163
1 900

Slutpris SEK:
2 600
262 EUR, 297 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.