Oljemålning

167326

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Mansporträtt, olja på duk, 53x43 cm
PROVENIENS: Enligt uppgift från familjen Tranchell, Sockerbolgaet AB

Smärre färgbortfall

Konst, Måleri

Oljemålning
Budhistorik (4 bud)

612222
550
611688
606411
602172

Slutpris SEK:
550
52 EUR, 59 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.