Vas porslin Kina

167324

VAS, porslin, Kina, 1800-tal, dekor i emaljfärger, höjd ca 39 cm

Mynningsnagg

Orientaliskt, Porslin

Vas porslin Kina

Budhistorik (55 bud)
609230
15 500
609227
15 000
609220
14 500
609216
14 000
609214
13 500

Slutpris SEK:
15 500
1 561 EUR, 1 773 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.