Butiksdisk 1960/70-tal

167320

BUTIKSDISK/KÖPMANNADISK, 1960/70-tal, lådor i trä, höjd 95, 127x65 cm

Nyckel saknas. Bruksslitage.

Butiksdisk 1960/70-tal

Budhistorik

2013-01-26 kl 20:39
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.