Kaffeservis porslin

167319

KAFFESERVIS, 24 dlr, musselmalet helblond, Kunglig Dansk

Några delar med nagg, två koppar med skador, samtliga andra-och tredjesortering

Keramik/Porslin

Kaffeservis porslin

Budhistorik (11 bud)
607367
750
607104
700
607366
700
607104
650
607365
600

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.