Robert Thegerström teckningar o grafiska blad

167317

THEGERSTRÖM, Robert (1857-1919), 7 st studier mm, delvis signerade, teckningar o grafiska blad, varierande format; delvis autenticierade a tergo av konstnärens hustru Proveniens: Konstnärens familj

Konst

Budhistorik (1 bud)

610521
2013-01-29 12:02:15

2013-01-30 kl 19:27
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.