Robert Thegerström kol

167316

THEGERSTRÖM, Robert 1(857-1919), 5 st nakenstudier, en signerade o daterad 1879, kol, varierande format
Proveniens: Konstnärens familj

Konst, Måleri

Robert Thegerström kol

Budhistorik (3 bud)

611930
609800
602039

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.