Pelle Åberg olja

167314

ÅBERG, Pelle (1909-1964): Italienskt bymotiv, signerad och daterad Pelle Åberg -33, olja på pannå, 55x46 cm

Konst, Måleri

Pelle Åberg olja

Budhistorik (10 bud)
606018
5 600
606017
5 400
606016
5 200
606015
5 000
606007
4 200

Slutpris SEK:
5 600
540 EUR, 614 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.