Leif Tjerned litografier

167311

TJERNED, Leif (född 1942-), 2 st:"City lights", signerad Leif Tjerned, 7/90, serigrafi, 50x70 resp s:e; Maggot city, signerad 27/150, litografi, 35x29 cm

Leif Tjerned litografier

Budhistorik (1 bud)

611613
2013-01-30 00:13:16

2013-01-30 kl 20:33
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.