Salongsgrupp gustaviansk stil

167310

SALONGSGRUPP, 6 dlr, gustaviansk stil, soffa, karmstolar, 1 par, stolar, 1 par, bord, soffans längd 183 cm

Bruksslitage, färgbortfall, bordsskiva med ytskador

Salongsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
611108
3 200
610792
610580
2 800
610579
2 600
610578
2 400

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.