Leif Tjerned blandteknik

167307

TJERNED, Leif (född 1942): "Garbo" signerad L Tjerned, daterad a tergo 89, blandteknik med collage, 122x100 cm

Konst, Måleri

Leif Tjerned blandteknik

Budhistorik (8 bud)
613095
2 400
612728
613092
612728
1 600
608707

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.