Leif Tjerned blandteknik

167305

TJERNED, Leif (född 1942-): "Garbo" signerad L Tjerned, daterad a tergo 89, blandteknik, 123x100 cm

Konst, Måleri

Leif Tjerned blandteknik

Budhistorik (18 bud)
612478
612471
2 800
612469
2 600
612468
2 400
612340

Slutpris SEK:
290 EUR, 329 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.