Mona Huss Wallin - Nisse Zetterberg litografier

167301

HUSS WALLIN, Mona (född 1944): I ateljén, signerad o daterad M Huss -78 356/460, färglitografi, 41x32,5 cm resp. ZETTERBERG, Nisse (1910-1986): Blomsterstilleben, signerad Nisse Zetterberg 1980, 183/360, litografi, 33x31 cm

Budhistorik (12 bud)
611331
611336
611331
750
611333
700
611331
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.