Lars Boethius oljemålning

167300

BOETHIUS, Lars (1903-1968): Landskap me dvattendrag, signerad Lars Boethius-45, olja på pannå, 60x73 cm

Konst, Måleri

Lars Boethius oljemålning

Budhistorik (1 bud)

604084
2013-01-24 15:22:20

2013-01-30 kl 16:48
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.