Peter Dahl litografi

167299

DAHL, Peter (född 1934): Fredmans Epistel 44, signerad Peter Dahl, färglitografi, 28x42 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (8 bud)
610783
650
610583
600
610364
550
610582
500
610364
450

Slutpris SEK:
650
62 EUR, 73 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.