Emile Zoir oljemålning

167298

ZOIR, Emil (1861-1936): Båtar i hamn, signerad Emile Zoir, olja på pannå, 40x70 cm

Krackelerad

Konst, Måleri

Emile Zoir oljemålning

Budhistorik (1 bud)

604073
2013-01-24 15:15:53

2013-01-30 kl 20:03
Slutpris SEK:
29 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.