Peter Dahl litografi

167296

DAHL, Peter (född 1934): Kyssen, signerad och daterad Peter Dahl 1981, 70/250, bildyta 53x36,5 cm

Peter Dahl litografi
Budhistorik (8 bud)
613063
1 600
612553
613062
1 400
612553
1 300
612412

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.