Peter Dahl litografi

167292

DAHL, Peter (född 1934): Dryckesmotiv, signerad och daterad Peter Dahl -78 167/260, färglitografi, 42x55 cm

Peter Dahl litografi

Budhistorik (10 bud)
613127
850
608490
608490
650
610359
600
608490
550

Slutpris SEK:
850
81 EUR, 96 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.