Ulrica Hydman Vallien litografier

167290

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): 2 st, Figurkompositioner, signerade Ulrica HV 380/380, färglitografi, 31x27,5 - 41x31 cm

Budhistorik (8 bud)
610733
650
613496
600
610733
550
613495
500
610733
450

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.