Ulrica Hydman Vallien litografier

167288

HYDMAN VALLIEN, Ulrica (född 1938): 2 st., Figurkompositioner, signerade Ulrica HV 73/380, färglitografi, 31x41,5 - 41x30 cm

Budhistorik (20 bud)
613080
1 600
613055
613079
613055
1 400
612939
1 300

Slutpris SEK:
1 600
153 EUR, 180 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.