Picasso litografi

167286

PICASSO, Pablo (1887-1985): Fredsduva, signerad och daterad i stenen 10 mai 1962, numrerad 318/1000, litografi, 27x36 cm

Picasso litografi

Budhistorik (32 bud)
612118
612113
3 800
612112
3 600
612111
3 400
612110
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.